ספרייהספריית שלם

קטלוג הספרייה של שלם

מידע כללי

הספרייה של המרכז האקדמי שלם משמשת כמרכז מידע ולמידה וכמקום מפגש אקדמי וחברתי. היא מעמידה לרשות הסטודנטים והמרצים של המרכז תשתית מתקדמת של שירותי ידע ומקורות מידע, תוך שהיא מספקת סיוע באיתור המידע הדרוש להצלחה בלימודים.

הספרייה שוקדת על פיתוח אוסף מקורות מידע מקיף בכל הפורמטים הקיימים על פי דרישות ההוראה והלימוד של המרכז האקדמי שלם. אוסף הספרייה המרכזי הממוקם בקומת הכניסה כולל ספרי לימוד, מילונים ואנציקלופדיות, ספרי קודש, כתבי עת ומאגרים אלקטרוניים בתחומים הנלמדים. אוספי התרומות שהתקבלו מברנרד לואיס, אסא כשר, עמיאל אונגר ואחרים מוצבים בנפרד במדפים הצמודים לקיר בשתי קומות החלל.

שעות פתיחה
ימים א'-ד': 8:00 – 22:00
יום ה': 8:00 – 21:00

שירותי הספרייה

הספרייה מספקת שירותי השאלה, יעץ והדרכה לסטודנטים ולסגל. שירותי ההשאלה ניתנים בכל עת בספרייה. תנאי ההשאלה מפורטים בתקנון. שירות היעץ נועד לסייע באיתור מידע רלוונטי באוספי הספרייה, המודפסים והדיגיטליים, והפנייה למקורות מידע מחוץ לספרייה על פי צורכי המשתמשים.

לחיפוש ומאגרי מידע

הספרייה

דלפק הראשי
02-560-5530
library@shalem.ac.il

מיכאל בן עמי, מנהל ספרייה
02-560-5935
michaelb@shalem.ac.il

יום פתוח 14.2.20

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

כדי להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום הפתוח: להשתתף בשיעורים מרתקים, לשאול את הסטודנטים על החוויה שלהם, לשמוע מהבוגרים על פיתוח קריירה וליהנות מאווירה ייחודית של קהילה לומדת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד