מידע והרשמהרישום מקוון

תודה שבחרתם להגיש מועמדות. אנו מצפים ללמוד עליכם דרך טופס הגשת המועמדות שלכם.

אנחנו שמחים שבחרתם להגיש מועמדות ללימודים לתואר ראשון במרכז האקדמי שלם. לפני שתתחילו במילוי טופס הגשת המועמדות, ודאו שקראתם בעיון את המידע על תהליך המיון והקבלה, וכן את תקנון הרישום והקבלה.

עם מילוי הטופס, יש לצרף את הקבצים הבאים על מנת להשלים את התהליך:

  1. ספר/י לנו בבקשה את סיפור חייך עד כה, בדגש על הבחירות הלימודיות שלך, החוץ-לימודיות (תחביבים, תנועות נוער, התנדבויות וכיו"ב), וכן על שירותך הצבאי או הלאומי, ועל תפקידים אזרחיים ופרטיים שמילאת. אנו מבקשים/ות ללמוד מסיפור החיים שלך מה עשית, איפה ומתי, אך לא פחות מכך – מה הניע אותך בבחירות שלך, ומה למדת לאורך הדרך מהצלחות ואולי גם מכישלונות. היינו רוצים ללמוד מסיפור החיים שלך על האדם שאת/ה, ועל זה שאת/ה שואף/ת להיות.
  2. ספר/י לנו בבקשה על ספר שעורר אותך למחשבה ושינה דבר-מה בתפיסת העולם שלך. בשלב ראשון התמקד/י בספר עצמו, כך שניתן יהיה להבין באופן כללי את תכנו, והסבר/הסבירי מה להבנתך ייחודי בו. בשלב שני, נסה/י לתאר את השפעתו עליך/ עלייך.

את הקבצים אפשר לצרף לטופס המקוון או לשלוח במייל לכתובת [email protected].

בסיום מילוי הטופס תקבלו אישור על הרשמתכם.

לפרטים נוספים, אנא צרו קשר עם מדור מידע והרשמה.

בהצלחה!

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם