חוויהמרכז הכתיבה

אנחנו כותבים. הרבה

אחד הדברים המייחדים את התואר בלימודים הומניסטיים הוא הדגש על פיתוח מיומנויות הקשורות לרטוריקה, להתנסחות ולכתיבה. הדרך היחידה המוכיחה בעקביות את יעילותה ברכישת המיומנויות האלה היא לכתוב – המון, וכל הזמן. חשוב גם לקבל משוב מפורט וליישם את הנלמד ממנו.

כבר בסמסטר הראשון תשתתפו בקורס ובסדנה בכתיבה עיונית ואקדמית. קורס הכתיבה נועד להקנות לכם את הכלים לכתיבה אקדמית: מניסוח שאלת המחקר, דרך חיפוש המקורות ובניית הטיעון, ועד העלאת הדברים על הכתב על פי הכללים המקובלים באקדמיה. הקורס נועד לפתח את יכולותיכם לנתח מאמרים ויצירות, ולהביע בכתב את עמדתכם המקצועית והאישית במגוון נושאים, אקדמיים ושאינם אקדמיים.

הכתיבה: כלי למבע אנושי

קורס הכתיבה הוא רק ההתחלה. אנחנו מפעילים מרכז כתיבה המספק עידוד וליווי לתהליכי הכתיבה בכל שלב. העבודה במרכז הכתיבה היא גם פרטנית וגם בסדנאות, ומנחי הכתיבה מעניקים משוב ומציעים אסטרטגיות לשיפור תהליך הכתיבה, החל בשלב סיעור המוחות ועד הטיוטה הסופית. לנוחותכם, המרכז פתוח לאורך כל שעות הפעילות של הקמפוס.

המנחים של מרכז הכתיבה

מנחי הכתיבה שלנו הם לא רק בעלי ניסיון מגוון בכתיבה ומורים מעולים שבאמת אכפת להם, אלא גם כאלה שמבינים לעומק את אתגרי הכתיבה והדרכים להתגבר עליהם.

אורי ארמן
מרדכי (מורדי) מילר
תהילה מישור

מתעניינים בלימודים אצלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יום פתוח 14.2.20

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

כדי להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום הפתוח: להשתתף בשיעורים מרתקים, לשאול את הסטודנטים על החוויה שלהם, לשמוע מהבוגרים על פיתוח קריירה וליהנות מאווירה ייחודית של קהילה לומדת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד