קריירהיזמות

יזמות היא חלק מכל קריירה

כדי להשפיע ולהגיע רחוק צריך לדעת איך לפרוץ דרך ואיך לאמץ חשיבה יזמית כדרך חיים.

אנחנו מאמינים שיזמות היא שריר שצריך לאמן, ושהדרך הטובה ביותר לאמן אותו היא להתחיל מוקדם, ובסיוע של רשת ביטחון. תוכנית היזמות שלנו מעודדת את הסטודנטים לחשיבה יזמית, ונותנת להם לא רק ידע וכלים החשובים ליזמים, אלא גם הזדמנות להתנסות בפועל בהובלה של יוזמות, כשיש להם רשת ביטחון שעוטפת אותם.

היזמייה

כדי להיות יזמים צריך הרבה יותר מרעיון טוב. יזמים נדרשים לדעת לתרגם את הרעיון לתוכנית עבודה פרקטית, לגייס תומכים, לעמוד באתגרים ולפתח סבולת להתמודד עם כוויות ונפילות. והכי חשוב – להמשיך לצעוד קדימה בנחישות למרות הכול.

הכירו את "היזמייה": תוכנית האצה חברתית הפועלת במרכז האקדמי שלם ומעודדת סטודנטים להתנסות בעולם היזמות, כבר בשלב הלימודים.

הסטודנטים המשתתפים בתוכנית נהנים ממעטפת המאפשרת להם להעז ולהגיע רחוק: החל בליווי אישי משלב הרעיון ועד גיבושו לכדי מעשה, דרך הדרכה מקצועית עם מומחים מובילים בתחומם וסביבת עבודה יצירתית ומפרה וכלה בתמיכה תקציבית במיזם.

אילו יוזמות כבר צמחו ביזמייה?

חלק מהיוזמות של הסטודנטים והבוגרים שלנו כבר פועלות בעולם, מתפתחות וגדלות. אבל מה שחשוב באמת הוא ההתנסות, שמאפשרת לבוגרי היזמייה להמשיך בחשיבה יזמית לאורך הקריירה שלהם.

הינה מבחר היוזמות שצמחו אצלנו ביזמייה:

לא רק לומדים. יוזמים.

בואו להכיר מקרוב מה קורה ביזמייה:

מתעניינים בלימודים אצלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם