מידע והרשמהמקרים חריגים

מתוך כל מחזור נכנס, המרכז האקדמי שלם רשאי לקבל באופן חריג עד 10% מהמתקבלים באותו מחזור, שהינם בגדר מועמדים בעלי זכאות לתעודת בגרות (21 יח"ל לפחות) ושממוצע תעודת הבגרות שלהם חורג מתנאי הסף. כלומר, אין בידם ציון ממוצע משוקלל של 95 לפחות בתעודת הבגרות ואף אין באפשרותם להציג ציון פסיכומטרי של 700 לפחות.

במקרים כאלה, על המועמד/ת לפנות לועדת הקבלה במכתב מנומק ולבקש שישקלו את המועמדות שלו/שלה. על המועמד/ת לצרף למכתב את טפסי המועמדות, סיפור חיים מפורט ושמות ופרטי קשר של לפחות שני ממליצים .

אלה הנימוקים שוועדת הקבלה תשקול במקרים חריגים:

על בסיס נימוקים אלה ומידע נוסף זה וועדת הקבלה תקבל החלטה האם לאפשר למועמד\ת להתקדם בתהליך המיון ולהירשם ליום מיון. במידה והמועמד\ת יעבור\תעבור את יום המיון ואת הראיון האישי בהצלחה, ייתכן שיתבקש/תתבקש לעבור שלב נוסף בתהליך המיון, כגון מבחן בקריאת טקסט מאתגר ודיון עליו עם חבר/ת סגל של המרכז. הוועדה רשאית לבקש מהמועמד\ת מסמכים או אסמכתאות ביחס לתוכניות לימודים ייחודיות בהן השתתף\ה, תפקידים מיוחדים אותם מילא\ה וכיו"ב.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן