קריירהתוכניות עמיתים ומלגות בוגרים

אנחנו ממשיכים ללוות את הבוגרות והבוגרים שלנו שנים אחרי התואר. כדי לסייע לבוגרים באתגרים המגוונים שאיתם הם מתמודדים נפתחות עבורם מדי שנה תוכניות עמיתים המותאמות מקצועית למסלול הקריירה הייחודי שבחרו: הייטק, ניהול, הוראה, חברה משותפת, אקדמיה, תרבות ועוד. התוכניות כוללות ליווי אישי, תמיכה ושיתוף של העמיתים ושפע של הזדמנויות עבור הבוגרות והבוגרים שלנו להתפתח ולהחזיר חזרה לחברה הישראלית.

תוכנית שלם פלוס למנהלות ומנהלים

שלם + היא תוכנית מצוינות המיועדת לבוגרות ובוגרי המרכז האקדמי שלם המנהלים ומובילים צוותים, תוכניות ומיזמים בעלי השפעה מיטיבה, בכלל המגזרים, העסקי, החברתי והציבורי. התוכנית מציעה לעמיתיה מעטפת כוללת של ליווי וייעוץ מקצועי, חברות בקבוצת עמיתים מייעצת ותומכת, רישות עם יזמים, מנהלים ואנשי עשייה מובילים ומיקרו-גראנטים. כל זאת במטרה לייצר קבוצה מגובשת, מצטיינת, לומדת, מתפתחת ומשפיעה.

מלגת גרייספילד

היא מלגה המעניקה תמיכה כספית, זמן וחלל עבודה על מנת לכתוב מאמר, תזה, דוקטורט, יצירה, חזון או תוכנית עבודה מקצועית.  המלגה ניתנת לבוגרות ובוגרים המצויים בשלב שבו ניתן להצביע על רצינותם והצטיינותם, והיא מזכה את מלגאיה בדמי תמיכה נדיבים ובתוכנית אירוח מפנקת הכוללת בין השאר חדר משלהם, היוועצות עם מומחים וחברותא של בוגרות ובוגרים החולקים את המלגה.

התמחות במשלחת הישראלית לאו"ם

במסגרת תוכנית ההתמחות, המרכז האקדמי שלם משדך מדי שנה בוגרות ובוגרים להתמחות במשלחת הישראלית לאו"ם. המתמחים שמתקבלים למשלחת מקבלים מהמרכז האקדמי שלם מימון של הטיסות והמגורים בניו-יורק. המתמחים משתלבים בוועדות המשלחת ומייצגים את ישראל בתוך המסגרת המולטילטרלית באומות המאוחדות ומסייעים לקדם את האינטרסים של מדינת ישראל ואת יחסיה הדיפלומטיים עם שאר המדינות.

מלימודים גבוהים, מאוד, לכל מקום

רוצים להכיר את הבוגרים והבוגרות שלנו מקרוב ולשמוע איך הם מגיעים רחוק? בואו להכיר אותם:

הכירו את פאול צרפתי: האיש שלנו באו"ם

הכירו את פאול צרפתי: האיש שלנו באו"ם

במסגרת עבודתו במשלחת הישראלית לאו"ם יושב פאול צרפתי, בוגר המרכז האקדמי שלם, בכל הדיונים של מועצת הביטחון באו"ם ואוזנו כרויה לשמוע את הניואנסים בדבריהם של נציגי שאר המדינות כדי להתריע...

קראו עוד

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם