קריירהרישות חברתי וליווי אישי

הדבר אולי הכי משמעותי ברשת הבוגרים שלנו הוא הבוגרות והבוגרים עצמם. חבורה איכותית ונדיבה של אנשים שרוצים לתת כתף, להמליץ ולתמוך – תמיד. מה שנשאר לנו לעשות זה לסלול נתיבים שבהם כל הטוב הזה יזרום.

את הרשת מלווים חברות וחברי ועד הבוגרים, שמייעצים ומסייעים לאורך כל השנה לשמר את הקשר בין הבוגרים לבין המרכז, מעלים מהשטח צורך או רעיונות של בוגרים ומסייעים להצמיח מיזמים חדשים.

טעימה מפעילות רשת הבוגרים

קרן הבוגרים

הקרן הוקמה על-ידי בוגרי שלם עבור בוגרי שלם. הכסף נתרם על ידי חברות וחברי רשת הבוגרים, ואליהם מצטרפים, כמו תמיד, פילנתרופים רחבי לב. התרומות משמשות לאירועים, למלגות ולתמיכה במיזמי בוגרים.

מנטורינג וליווי אישי  

תוכנית המנטורינג מלווה בוגרות ובוגרים בצמתים של קבלת החלטות מקצועיות, בסוגיות של ניהול קריירה, בעת פיתוח פרויקט מקצועי והטמעתו בשטח, בפיתוח אסטרטגיה או מודל אופרטיבי ובפיתוח כלים ניהוליים.

האבוגרים

המרכז האקדמי שלם פותח את דלתותיו באופן קבוע (וללא עלות) לבוגרות ולבוגרים כחלל לעבודה עצמאית ולפגישות off site של הארגון בו הם עובדים. הבוגרים שלנו תמיד מוזמנים להתארח, ואנחנו הכי שמחים שהם מגיעים לביקור.

42-7-1000x728

42/7 – קבוצה לפיתוח מקצועי

קבוצת הפייסבוק 42/7 היא קבוצה לפיתוח מקצועי המיועדת לסטודנטים ולבוגרים של שלם. בקבוצה עולים הגיגים, סקירות, כלים מקצועיים, ראיונות עם בוגרים, משרות פתוחות והזדמנויות.

מלימודים גבוהים, מאוד, לכל מקום

רוצים להכיר את הבוגרים והבוגרות שלנו מקרוב ולשמוע איך הם מגיעים רחוק? בואו להכיר אותם:

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם