התוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאםקורסים

פרסית למתחילים

בסמסטר הראשון נעניק לתלמיד את הכלים הן להתמודד עם מקורות פרסיים כתובים פשוטים, והן לנהל שיחות פשוטות בשפה המדוברת. הקורס יספק את כל מה שדרוש מבחינה "טכנית" להשיג מטרות אלה, אולם רמת ההתלהבות, השקדנות, ההתמדה, ויותר מכל היוזמה של התלמיד היא אשר תקבע בסופו של דבר את קצב ואיכות התקדמותו.  אלה שמשקיעים בבית, משתתפים בשיעור ו(הכי חשוב) מיישמים את מה שלמדו בשיעור במסגרות חוץ כיתתיות, כלומר, שוברים את השיניים ומשתדלים לדבר פרסית עם עמיתים ללימודים ואפילו עם ילידי איראן בכל הזדמנות – יצאו מן הקורס עם נכס אדיר, נדיר ומהנה.

בחלק השני של השנה נתמקד בהקניית השפה הפרסית תוך שימוש בטקסטים לימודיים ובטקסטים אקטואליים מקוריים בלתי מעובדים, שיחות בכיתה ועם איראנים בסקייפ, מצגות תלמידים בפרסית, שירים, ריקודים, משחקים ושיעורי התעמלות.

לסילבוס המלא

רשימת הקורסים המלאה של התוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן