התוכנית ללימודים הומניסטייםקורסים

מבוא לאסלאם

מרצה:  ד' גרשון לוונטל

מהו האסלאם? על אילו יסודות הוא נבנה ונשען? מאילו בארות קדומים הוא שאב, ועל ידי אילו גורמים אזוריים וחיצוניים הוא הושפע? מהן החוויות המעצבות והיצירות המייסדות שלו, וכיצד תרמו אלה לבניית ציוויליזציה עשירה כמעט מאין כמותה? מה הם המוסדות והפולחנים המרכזיים של דת זו? ומה הם מקורות הכוח הבלתי נדלים של מה שמצטייר בימינו כאמונה החזקה והדינמית ביותר על פני החלד? עבור תושבי מדינה שאיננה יותר מאי קטנטן המוקף מכל עבר על ידי אוקיינוס של כמיליארד וחצי מוסלמים, תשובות לשאלות אלה הן בגדר חובה, בלשון המעטה. למרבה המזל, הן גם מרתקות.

לסילבוס המלא

רשימת הקורסים המלאה של התוכנית ללימודים הומניסטיים

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

22.07  |  15:30-08:30

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי