התוכנית ללימודים הומניסטייםקורסים

אנגלית - מתקדמים א'

מרצה:  אנני קנטר בן-הלל

קורס זה נועד לסייע לסטודנטים בביצוע מגוון משימות קריאה (מעמיקה ומרפרפת) של טקסטים אקדמיים ברמת קושי בינונית עד גבוהה, וכן לשפר את שליטתם הכללית בשפה האנגלית.

הסטודנטים יקבלו משימות שונות שישפרו את הבנת הנקרא שלהם בטקסטים בדרגת קושי בינונית וגבוהה. אף שהקורס מתמקד בקריאה, הוא יכלול תרגילים בארבעה תחומים (האזנה, קריאה, כתיבה ודיבור). לאור מחקרים עכשוויים בנוירו-בלשנות, המקשרים בין שליטה במיומנויות האזנה לבין התקדמות במיומנויות קריאה, הסטודנטים יתבקשו לצפות בבית בהרצאות עם כתוביות באנגלית. הקורס נוקט גישה רב-שכבתית המתרגלת מיומנויות ומלטשת אותן. לאורך הקורס יושם דגש על רכישת אוצר מילים אקדמי והטמעתו. כמו כן נשפר את השימוש בשפה באמצעות תרגילי כתיבה ודיבור.

רשימת הקורסים המלאה של התוכנית ללימודים הומניסטיים

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם