אודותהסגל

ליאון יעקובוביץ'-עפרון

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר ליאון יעקובוביץ’-עפרון הוא היסטוריון המתמקד במחקריו בימי הביניים ובעת החדשה המוקדמת. הוא מרצה בתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם.

עבודת הדוקטור של ד"ר יעקובוביץ'-עפרון זיכתה אותו בפרס פונקנשטיין לדוקטורט מצטיין של בית הספר להיסטוריה באוניברסיטת תל אביב. לאחר סיום הדוקטורט היה ד"ר יעקובוביץ'-עפרון עמית פוסט-דוקטורט באוניברסיטת קולומביה בניו יורק ועמית רוטשילד במכון חקר הרנסנס של אוניברסיטת הרווארד בפירנצה. ספרו, "עולמו של דנטה" (2014), הוא הספר העברי הראשון המוקדש כולו למשורר וההוגה דנטה אליגיירי.

פרטים

פרסומים נבחרים

עולמו של דנטה (מודן, 2014)

"איקונוגרפיית כתבי-הקודש ופרשנותה ככלי לגאולת הנפש בקומדיה-האלוהית" כתב העת מותר של הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ באוניברסיטת ת"א, מס' 15 (דצמבר, 2007): 13-19.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן