אודותהסגל

ד"ר יוסרי ח'יזראן

התוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם

ד"ר יוסרי ח'יזראן הוא חוקר ההיסטוריה הפוליטית-חברתית של הסהר הפורה ומרצה בכיר בתוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם במרכז האקדמי שלם. בשנים 2006-1999 הוא לימד בחוג ללימודי האסלאם והמזרח התיכון באוניברסיטה העברית, ומאז שנת 2004 מלמד באוניברסיטה הפתוחה.

ד"ר ח'יזראן הוא בעל תואר דוקטור מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר סיום לימודיו, הוא זכה במלגת פולברייט ושהה שנתיים באוניברסיטאות הרווארד וברנדייז. לאחרונה הוציא לאור ספר העוסק בקהילה הדרוזית בלבנון בנוסף לשורה של מאמרים בכתבי עת מדעיים.

פרטי התקשרות

פרסומים נבחרים

Between Resistance and Reconciliation: The Druze Community and the Lebanese State (Routledge, 2014)

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם