אודותהסגל

יוסף ליברזון

התוכנית הבינתחומית בפילוסופיה ובהגות יהודית
התוכנית ללימודים הומניסטיים

פרופ׳ יוסי ליברזון מתמחה בפילוסופיה העתיקה, היוונית והרומית. הוא מרצה במרכז האקדמי שלם בתוכנית ללימודים הומניסטיים ובתוכנית הבינתחומית בפילוסופיה ובהגות יהודית, ופרופסור חבר במחלקה להיסטוריה כללית באוניברסיטת בר-אילן, שבה גם זכה כ׳מרצה מצטיין׳ לשנת 2012. מחקריו של פרופ׳ ליברזון עוסקים בדיאלוגים של אפלטון, אריסטו, הסטואים, סנקה והאפיקוראים. הוא מחברם של הספרים,The Dispute Concerning Rhetoric in Hellenistic Thought  ו-  Who is Afraid of the Rhetor, תרגום מוער ראשון לעברית של ׳אמרות היסוד׳ של אפיקורוס (אפיקורוס, אמרות היסוד: על האושר וההנאות האמיתיות, נהר ספרים, תשע״א 2011), ומאמרים נוספים בתחומים אלה והקרובים להם.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן