אודותהסגל

דינה ליסננסקי

התוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם

ד"ר דינה ליסננסקי היא חוקרת אסלאם פוליטי ואסלאם במערב. ד"ר ליסננסקי היא מרצה ליבתית בתוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם במרכז האקדמי שלם, מרצה בתוכנית לתואר שני לבכירים בחוג להיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה באוניברסיטת תל אביב ובתוכנית RRIS באוניברסיטת רייכמן.

ד"ר ליסננסקי היא עמיתת מחקר ב-IIMSR – מכון מחקר באיחוד האירופי העוסק בנושאי הגירה וביטחון, וכן עמיתת מחקר ב-ISGAP – מכון אקדמי מחקרי בינלאומי, שם היא עוסקת בחקר האנטישמיות בקהילות המוסלמיות. פרסומיה ומחקריה של ד"ר ליסננסקי עוסקים בזרמים ובארגונים אסלאמיים במזרח התיכון ובמערב.

ד"ר ליסננסקי מופיעה רבות בערוצי תקשורת בעברית, ברוסית ובאנגלית והיא עוסקת בייעוץ לארגונים ממשלתיים ופרטיים בנושאים של המזרח התיכון, טרור וביטחון. היא חברה בפורום דבורה – עמותה המורכבת מרשת של נשים מקצועיות בתחומי מדיניות חוץ וביטחון לאומי.

לתרומה לחמ"ל החירום הירושלמי לתיאום הרצאות "שלם בשטח"

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם