אודותהסגל

שרגא בר און

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר שרגא בר און הוא חוקר מחשבת ישראל. הוא עמית מחקר ומרצה במכון שלום הרטמן, יועץ אקדמי לתוכניות חינוכיות לקצונה הבכירה בצה”ל ומרצה במרכז האקדמי שלם.

ד"ר בר-און הוא בעל תואר דוקטור במחשבת ישראל מהאוניברסיטה העברית בירושלים. מלבד הוראה ומחקר, המתמקד היום בשאלות של תיאולוגיה ואמונה, הוא פעיל בתחום ההתחדשות היהודית בישראל, והשתתף במסגרת זאת בהקמת בתי מדרש ובפיתוח תוכניות להכשרת מנהיגות יהודית-ישראלית. ד”ר בר און זכה בכמה פרסים אקדמיים וחינוכיים, ובהם פרס אורבך.

פרסומים נבחרים

Lot-Casting, God, and Man in Jewish Literature from the Second Temple Period to the Renaissance (Bar-Ilan University, forthcoming). [Hebrew]

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם