אודותנושאי תפקידים

רייצ'ל יעקובסון גולד

ראש המטה ומנהלת פיתוח המשאבים

רייצ'ל יעקובסון גולד היא ראש המטה ומנהלת פיתוח המשאבים במרכז האקדמי שלם. במסגרת תפקידה, מקדמת יעקובסון גולד את סדר היום האסטרטגי של הנשיא ומפקחת על פעילות גיוס המשאבים של המרכז.

לפני הצטרפותה למרכז האקדמי שלם בשנת 2014 שימשה יעקובסון גולד מנהלת יזמויות אסטרטגיות בתוכנית "אורייתא", ולפני כן מנהלת פיתוח באקדמיית רוברט מ' ברן ביוסטון, טקסס.

ליעקובסון גולד תואר ראשון מהישיבה יוניברסיטי בהיסטוריה יהודית ובאנגלית ותואר שני מבית הספר וורצוויילר לעבודה סוציאלית עם התמחות בארגון קהילות. היא אף מחזיקה בתעודת פיתוח משאבים ממרכז המנהיגות בפילנתרופיה ובמגזר השלישי באוניברסיטת רייס.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן