אודותהסגל

רוברט ג'יי סילברמן

התוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם

רוברט ג'יי סילברמן הוא מרצה בתוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם במרכז האקדמי שלם. בעברו שימש סילברמן במגוון תפקידים דיפלומטיים בכירים והנשיא הנבחר של התאחדות שירות החוץ האמריקני, המונה 17,000 חברים.

במסגרת עבודתו במחלקת המדינה של ארה"ב שימש סילברמן, בין השאר, יועץ פוליטי בשגרירות ארה"ב בישראל, יועץ כלכלי של שגרירות ארה"ב בערב הסעודית, ממונה על היחסים בשגרירות ארה"ב בשוודיה ומנהל משרד השיקום של עיראק במשרד לענייני המזרח הקרוב.

סילברמן הוא גם נשיא ה-The Inter Jewish Muslim Alliance, ארגון אמריקני ללא מטרת רווח, המאגד מנהיגים יהודים ומוסלמים בארה"ב ובגרמניה כדי לדון במשותף בענייני גזענות וחוסר סובלנות ולפעול יחד להשגת מטרות ציבוריות משותפות.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן