אודותהסגל

ד"ר עמיחי עמית

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר עמיחי עמית הוא מרצה לאתיקה באוניברסיטת תל אביב, חבר סגל בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, ומרצה בתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם. מחקריו עוסקים בטיבם של ערכים ושל הצדקות מוסריות והן באתיקה סביבתית. ד"ר עמית הוא גם שותף מייסד של שני מיזמים חינוכיים: פרויקט "משמע" השואף לשלב שאלות פילוסופיות בחיי היום-יום דרך פעילות בקבוצות לימוד קטנות; ועמותת "מעלות" שמטרתה להרחיב את הבנת המורכבות של שינויי האקלים בציבור הרחב. ד"ר עמית הוא בעל תואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב ותואר דוקטור מאוניברסיטת שיקגו, שם לימד עד 2018.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם