אודותנושאי תפקידים

סת' גולדשטיין

מנכ"ל

סת' גולדשטיין הוא מנכ"ל המרכז האקדמי שלם. במסגרת תפקידו פועל סת' לקידום המשימה החינוכית של המרכז האקדמי ומפקח על צוותי הכספים, התפעול, הגיוס, קשרי בוגרים, התקשורת ופיתוח הקרנות. לפני הצטרפותו למרכז האקדמי שלם, שימש גולדשטיין משנה לנשיא ב"ישיבה יוניברסיטי" בניו יורק, תוך התמקדות בתחומי פילנתרופיה וקהילה, ואף נטל חלק מרכזי בקמפיין ההיסטורי של המוסד לגיוס מיליארד דולר.

גולדשטיין התחיל את הקריירה שלו כעורך דין במשרד Dewey Ballantine LLP בניו יורק, שם טיפל בתיקי ליטיגציה מורכבים בתחום המסחרי. הוא בוגר אוניברסיטת קורנל ובית הספר למשפטים באוניברסיטת ניו יורק.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן