אודותהסגל

ד"ר אסף תמרי

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר אסף תמרי הוא מרצה בתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם. הוא עוסק בהיסטוריה האינטלקטואלית של היהודים באימפריה העות'מאנית המודרנית המוקדמת תוך חקירת המפגש שבין תאולוגיה, מדע ומחשבה פוליטית. ד"ר תמרי מתמחה בקבלה לוריאנית, וספרו אלוהים כמטופל (הוצאות מאגנס ומכון ון ליר) עתיד לראות אור בקרוב. הוא פרסם מאמרים רבים בכתבי עת ובספרים, ושימש כמרצה באוניברסיטה העברית בירושלים, באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, באוניברסיטת תל אביב, במכללת עלמה לתרבות עברית ובפאידיה – המכון האירופי ללימודי יהדות בשוודיה.

קורסים

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם