אודותהסגל

אולגה קלבנוב

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר אולגה קלבנוב-אקופיאן היא חוקרת ביולוגיה מולקולרית וגנטיקה. היא חוקרת במעבדה המתמחה בחקר מנגנוני בקרה האחראים על חלוקת תאים באוניברסיטה העברית בירושלים ומרצה בתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם.

ד"ר קלבנוב-אקופיאן היא בעלת תואר דוקטור במיקרוביולוגיה מטעם הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ועשתה שם גם פוסט דוקטורט. היום היא מתמקדת במחקרים בנושא הפונקציות הגרעינית והמיטוכונדריאלית של חלבונים המבקרים רפליקציה של דנ"א בתאים אאוקריוטיים.

פרטים

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם