אודותנושאי תפקידים

אבישג בר-טל

סמנכ"לית התפעול

אבישג בר-טל היא סמנכ"לית התפעול במרכז האקדמי שלם. במסגרת תפקידה היא מנהלת ומובילה את פעילות המרכז האקדמי שלם בתחום ה- IT , בינוי, קניינות, ניהול תקציבי רכש ולוגיסטיקה, כמו גם תכנון אסטרטגי וקידום פעולות התומכות בצמיחה ובהתפתחות של המרכז האקדמי שלם.

בר-טל היא בעלת ניסיון של יותר משלש עשרה שנים בפיתוח תשתיות ארגוניות. לפני שהצטרפה למרכז האקדמי שלם, הייתה בר-טל רכזת השמה בכירה ב"חבר הון אנושי", אחת החברות המובילות בישראל בתחום משאבי האנוש. לפני כן שימשה כרכזת צוות לקוחות זהב ב"בנק לאומי".

בר-טל היא בעלת .B.A במדעי החברה מאוניברסיטת בר-אילן, שם גם השלימה תואר  M.A. בלימודי משפט. היא בעלת תעודת מגשרת המתמחה בניהול סכסוכים מ"קבוצת גבים", אחת המובילות הישראליות בתחום זה, ובנוסף בעלת תעודת מאמנת אישית מטעם מכללת "יוזמות", ומשמשת כקאוצ'רית המתמחה בהעצמה אישית וניהול משברים.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן