קריירההכשרות מקצועיות

בונים לכם קריירה. מכל זווית אפשרית

עולם הקריירה משתנה במהירות עצומה. אלה שרוצים להצליח, להשפיע ולהנהיג – חייבים להסתגל למציאות החדשה.

אם בעבר קריירה משפיעה הייתה תלויה בהתמקצעות וברכישת מיומנות ספציפית, כיום ההצלחה מבוססת על שליטה במגוון רחב של כלים, התמחויות וידע. התואר שלנו מבוסס בדיוק על הגישה הזו: כדי לעשות דברים משמעותיים בעולם אנחנו נדרשים למיומנויות מגוונות, להשכלה רחבה ולפיתוח של דרכי חשיבה ביקורתיות ויצירתיות. אבל אנחנו לוקחים את זה צעד אחד קדימה ומעניקים לסטודנטים שלנו מעטפת הכשרה מקיפה שמפגישה אותם עם עולם המעשה ועם דרישותיו כבר בזמן הלימודים, וגם הרבה אחר כך.

ייעוץ קריירה: בדרך לפסגה, יש הרבה צמתים

הדרך להצלחה רצופה צומתי הכרעה לא פשוטים, אך הכרחיים במסע להבנת ולהגשמת הייעוד של כל אחד מאיתנו. אנחנו מבינים יחד עם הסטודנטים שלנו לאן הם רוצים להגיע, ומייצרים עבורם מפת צמתים שבעזרתה הם מתחילים לנווט אל הקריירה שלהם, תוך כדי הלימודים. אנחנו נמצאים שם לצידם לאורך כל הדרך: מסייעים בפתיחת דלתות, מייעצים בכל צומת הכרעה ותומכים בדרך שלהם להצלחה. בלימודים, ולאחריהם.

מיומנויות כתיבה ורטוריקה: איך מבטאים הצלחה?

כדי להצליח להשפיע, חייבים לדעת איך לשכנע.

כבר ביוון העתיקה הבינו את הצורך ללמוד את מיומנויות הרטוריקה – תורת הדיבור, הנאום והשכנוע. אנחנו מאמינים שמיומנויות אלה רלוונטיות לא פחות במאה ה-21, ולכן מעודדים את הסטודנטים שלנו לפתח את מיומנויות ההתבטאות שלהם בכתב ובעל פה במגוון דרכים:

מרכז הכתיבה

מרכז הכתיבה מספק ליווי, תמיכה ומשוב, הן באופן פרטני והן בסדנאות ובקורס ייעודי, במטרה להקנות אסטרטגיות ומיומנויות לשיפור יכולת הביטוי במגוון סוגות.
קראו עוד

השפה הערבית

אנו מקדישים זמן ניכר בכיתה ומחוצה לה ללימוד ערבית ספרותית, מדוברת, ואפילו פרסית כדי להבין מבפנים את החברה שבה אנו חיים. את השפה אנחנו מלמדים במגוון קורסים, תרגולים פרטניים, סדנאות חווייתיות ובתוכניות הטמעה ייעודיות הכוללות סיורים, משחקים, התמחויות ויצירה. קראו עוד

השפה האנגלית

במרכז האקדמי שלם תוכלו לשייף את דרכי ההתבטאות שלכם בשפה האנגלית. מעבר לקורסים אקדמיים תמצאו אצלנו סדנאות, תרגולים שבועיים אחד על אחד, ותוכנית הטמעה ייחודית שמתקיימת מדי קיץ.
קראו עוד

כדי להגיע רחוק, תמיד אפשר ללמוד עוד משהו

יש כישורים שנחוצים בכל תפקיד ובכל תחום, ואנחנו כאן כדי להעניק לכם אותם. המטרה שלנו היא להכשיר את הסטודנטים שלנו ולהעניק להם את הכלים הרלוונטיים ביותר להצלחה במגוון רחב של תחומים. זו הסיבה שאנחנו מקיימים סדנאות הכשרה, קורסים ואירועים שמקנים מנעד רחב של מיומנויות נוספות, והזדמנויות לפגוש את שוק העבודה מקרוב.

לומדים. כותבים. עושים

רוצים לדעת עד לאן הבוגרים שלנו הגיעו עד היום, לאן הם שואפים להגיע בהמשך ואיך הם מתכוונים לעשות את זה? הכינו לכם משהו טוב לשתות והצטרפו אלינו למסע בעולם התעסוקה.

מתעניינים בלימודים אצלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם