הוצאת המרכז האקדמי שלם

להעמיק את הדיון האינטלקטואלי בישראל

הוצאת המרכז האקדמי שלם נוסדה בשנת 1995 כדי לתרום להעמקה ולגיוון של הדיון האינטלקטואלי בישראל באמצעות תרגום יצירות מרכזיות מן ההגות המערבית לשפה העברית. עם השנים התרחבה פעילות ההוצאה, ונכללו בה גם תרגומים של ספרים חשובים בני זמננו העוסקים במחשבה מדינית וחברתית. בשנים האחרונות יצאו לאור גם ספרים באנגלית המבליטים את תרומתם של טקסטים ורעיונות יהודיים למסורת האינטלקטואלית המערבית.

תרגומי ההוצאה נודעים בעמידתם בסטנדרטים האקדמיים והאסתטיים הגבוהים ביותר. חמישה מספרי ההוצאה היו לרבי מכר בישראל, ורבים נוספים קנו לעצמם עם הזמן מקום של קבע בסילבוסים של קורסים בולטים באקדמיה הישראלית.

בסדרה "לויתן" יצאו לאור מבחר תרגומים לספרי מופת, ובהם דיונים של מקיאוולי, לויתן של הובס ועל החירות של מיל. בסדרה "הגות דמוקרטית" התפרסמו התנגשות הציביליזציות של הנטינגטון, דיפלומטיה של הנרי קיסינג'ר ובשם האחר של אלן פינקלקראוט.

לאתר הוצאת שלם

יום פתוח 14.2.20

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

כדי להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום הפתוח: להשתתף בשיעורים מרתקים, לשאול את הסטודנטים על החוויה שלהם, לשמוע מהבוגרים על פיתוח קריירה וליהנות מאווירה ייחודית של קהילה לומדת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד