הוצאת המרכז האקדמי שלם

להעמיק את הדיון האינטלקטואלי בישראל

הוצאת המרכז האקדמי שלם נוסדה בשנת 1995 כדי לתרום להעמקה ולגיוון של הדיון האינטלקטואלי בישראל באמצעות תרגום יצירות מרכזיות מן ההגות המערבית לשפה העברית. עם השנים התרחבה פעילות ההוצאה, ונכללו בה גם תרגומים של ספרים חשובים בני זמננו העוסקים במחשבה מדינית וחברתית. בשנים האחרונות יצאו לאור גם ספרים באנגלית המבליטים את תרומתם של טקסטים ורעיונות יהודיים למסורת האינטלקטואלית המערבית.

תרגומי ההוצאה נודעים בעמידתם בסטנדרטים האקדמיים והאסתטיים הגבוהים ביותר. חמישה מספרי ההוצאה היו לרבי מכר בישראל, ורבים נוספים קנו לעצמם עם הזמן מקום של קבע בסילבוסים של קורסים בולטים באקדמיה הישראלית.

בסדרה "לויתן" יצאו לאור מבחר תרגומים לספרי מופת, ובהם דיונים של מקיאוולי, לויתן של הובס ועל החירות של מיל. בסדרה "הגות דמוקרטית" התפרסמו התנגשות הציביליזציות של הנטינגטון, דיפלומטיה של הנרי קיסינג'ר ובשם האחר של אלן פינקלקראוט.

לאתר הוצאת שלם

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם