חדשות

המרכז האקדמי שלם מצטרף ל'עיר אקדמיה' ירושלים

אתם סטודנטים ירושלמיים? רוצים לטעום מחוויית הלימודים של שלם? המרכז האקדמי הצטרף לתכנית חילופי הקורסים של המוסדות להשכלה גבוהה בירושלים

11 בנובמבר 2015

חדשה מרעישה: עולם הלימודים ההומניסטיים נפתח בפני כ-ל הסטודנטים הירושלמים. המרכז האקדמי שלם הצטרף לאחרונה למיזם 'עיר אקדמיה', המאפשר לסטודנטים ממוסדות להשכלה גבוהה בירושלים ללמוד קורסים במוסדות-עמיתים – ללא עלות.

מעתה, הסטודנטים של שלם יכולים ללמוד קורסים במוסדות מכובדים כגון האוניברסיטה העברית, מכללת הדסה, אקדמיה בצלאל, מכון כרם, מכון שכטר ועוד שורה של אוניברסיטאות ומכללות ירושלמיות, ובמקביל סטודנטים ממוסדות אחרים מוזמנים לבחור קורסים ממערכת השעות המגוונת ומרחיבת האופקים של שלם. הקורסים הנלקחים במוסד-עמית מוכרים כנקודות זכות, וכך מתאפשר לכל סטודנט וסטודנטית להעשיר את עולם התוכן שאליו הם נחשפים במהלך התואר.

"אנחנו מצטרפים למהלך גדול שבו שותפים שורה של מוסדות ירושלמיים מעולים להשכלה גבוהה", אומרת שרון גרובי, מנהלת מנהל הסטודנטים בשלם, "היוזמה מאפשרת לסטודנטים ממוסדות אחרים להיחשף לעולמות התוכן המרתקים של שלם ונותנת הזדמנות לטעום משיטת הלימודים הייחודית שאנו מנהיגים".

שרון ומנהל הסטודנטים מזמינים את הסטודנטים בשלם, וכן סטודנטים ממוסדות אחרים, ליצור קשר עם המנהל ולתאם את ההרשמה לקורסים השונים. נשמע שזו עומדת להיות שנת לימודים פורייה במיוחד.

מתעניינים בלימודים בשלם? נשמח לדבר

רוצים ללמוד במחזור הבא של המרכז האקדמי שלם? מלאו טופס וניצור אתכם קשר לגבי היום מיון הקרוב.