מלגה לחיילים בודדים

המרכז האקדמי שלם מכיר ומוקיר את המסירות, הנחישות וההקרבה של חיילים בודדים בישראל, ומעוניין להעניק להם הזדמנות למנף את הפוטנציאל שלהם באמצעות תוכנית המצטיינים לתואר ראשון בלימודים הומניסטיים.

המרכז האקדמי שלם הוא המוסד האקדמי הראשון בישראל המעניק תואר דו-חוגי בלימודים הומניסטיים, מתוך האמונה שבסיס ידע רחב ופיתוח יכולות חשיבה ורטוריקה סוללים את הדרך אל חדשנות, השפעה ומנהיגות.

כדי לקדם את המשימה שלנו לאתר ולהכין צעירים יוצאי דופן שיעצבו עבור כולנו עתיד איתן ומשמעותי במדינת ישראל, ומתוך הכרת האתגרים הייחודיים שעמדו השנה בפני חיילים בודדים, החלטנו להעניק השנה מלגה חד-פעמית לעולים חדשים שהם חיילים בודדים, המסיימים, או סיימו את שירותם הצבאי בשלוש השנים האחרונות, ואשר יתקבלו ללימודים אצלנו לשנה"ל הקרובה.

מלגת חיילים בודדים של המרכז האקדמי שלם

במענה לאתגרים הכלכליים והחברתיים שמגפת הקורונה כפתה על אלה הרחוקים ממשפחותיהם, מלגת החיילים הבודדים של המרכז האקדמי שלם תספק תמיכה נוספת בחיילים בודדים שיתקבלו ללימודי תואר ראשון לשנה"ל תשפ"ד (2024-2023) במרכז האקדמי שלם. מלגה חד-פעמית זו, בסך 4,000 ₪, תינתן נוסף למלגות הלימוד והמחיה המוענקות לכל המתקבלים לתוכנית המצטיינים. מידע על מלגות אלה תוכלו למצוא כאן.

זכאות למלגה תינתן לאלה העומדים בתנאי הסף של הקבלה למרכז האקדמי שלם, ונוסף לכך:

יש להגיש מועמדות למרכז האקדמי שלם לשנה"ל תשפ"ד (2023–2024) לא יאוחר מיום 1.8.2023.

המלגה תינתן לכל הזכאים אשר יתקבלו למרכז האקדמי שלם במהלך שנת תשפ"ג (2023) והחלו את לימודיהם בשנה"ל תשפ"ד (2024-2023), בהתאם לתנאים האמורים.