חוג נורדאו (ציונות ומורשת המערב)

החיים מורכבים מכדי לעסוק רק בארעי ובחולף. פעם בשבועיים אנו מתכנסים בחוג נורדאו ללמוד ולהעמיק בסוגיות יסוד בוערות לעם היהודי ולציוויליזציה המערבית. יחד עם מיטב ההוגים והמרצים בישראל ניכנס לשיחה הגדולה על אודות "הפוליטי" המתקיימת יותר מאלפיים שנים. ננסה להבין מדוע המקרא ראוי להילמד כחוכמה פוליטית אדירה, נדון במשמעותה של מדינה חופשית וננסה להגדיר מהו ליברליזם. הלימוד יאפשר לנו לראות את מדינת ישראל מנקודת מבט רחבה של הגות ומחשבה, ויצייד אותנו בכלים מחשבתיים לפעול בחברה הישראלית.

מנחה: בכל פעם מרצה אחר

רכזי החוג: עילי יונייב (שנה ב') – 050-246-2099, [email protected], אורי שניידר (שנה ב') – 054-712-8762, [email protected]

 עלות: 100 ₪

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם