חוג מבוא לסוציולוגיה

מטרת החוג היא היכרות ראשונית עם הדיסציפלינה הסוציולוגית דרך כתביהם של סוציולוגים שמחשבתם והתאוריה שפיתחו מהווים אבן דרך בחשיבה הסוציולוגית בפרט ובזו החברתית בכלל. בקורס נעמיק בטקסטים השונים ונדון בפרספקטיבה החדשה שהם מציעים להבנת המציאות החברתית אז והיום.

מנחה: צופיה מאלב היא דוקטורנטית לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, מחקרה עוסק בממשק שבין גוף לדת ובין חומר לרוח דרך מקרה הבוחן של גברים דתיים בעולם המחול העכשווי.

רכזת החוג: יעל אקוקה (שנה ב'), 050-8621837, yael.akouka@gmail.co

עלות: 100 ₪ לסטודנטים, 200 ₪ לבוגרים

ימי שני אחת לשבועים

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם