חוג יורו 2024

שנה לאחר המונדיאל בקאטר והיבשת הישנה שוב בנקודת רתיחה לקראת טורניר נוסף, אקלוסיבי באופייו שיפגיש עשרות מהנבחרות הטובות בעולם לקרב על תואר אלופת אירופה. האם צרפת החזקה שהפסידה למופתיו של מסי בגמר תתנחם בגביע היבשתי? האם אנגליה תשתחרר מתדמית הלוזרית הניצחית ותמנף את הדור המוכשר שגידלה לתואר אמוציולנלי? גם ספרד, פורטוגל, בלגיה וגרמניה אורבות לתואר ואין לשלול אפשרות שסוס שחור ינצל את מבנה הטורניר לזכייה סנסציונית.

כסטודנטים המתחנכים לאור מסורת המערב אנחנו סבורים שאי אפשר להבין את המסורת לאשורה מבלי להתייחס לתופעה תרבותית דומיננטית בחיי הפנאי האירופאים מדורי דורות – הכדורגל. מלבד ההשקעה הכספית והרגשית העצומה ביחס למשחק עצמו, כדורגל מאז ומעולם הוא צומת שוקקת בה מצטלבים הקשרים ספורטיביים, תרבותיים וגם פוליטיים.

בחוג תיתן קדימות אידיאולוגית לכדורגל כבילוי חברתי מהנה. זה בפשטות כיף. אך בנוסף יתנו הרחבות אופציונליות שיאפשרו הבנה טובה יותר של הרקע הרלוונטי למשחק עצמו (הכנה טקטית הנוגעת לסגנון המשחק או לשחקנים ספציפיים), או להקשרים הרחבים הרלוונטים.

רכזי החוג:
תום מיטלמן (שנה ג'), 055-2276706  tommit333@gmail.com
אסף סעדיה (שנה ב'), 054-234-5639, assafsaadia@gmail.com
ישי נאמן (שנה ג') 052-8119148 yishain2@gmail.com

עלות: 10 ש"ח למשחק.

שעות: 19:00/22:00 עיקבו אחר פרסומים

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם