חוג אימפרוביזציה

אמנות האלתור: איך ממציאים דברים על המקום, מסצינה קצרה ועד מחזה שלם. זו גם האמנות של להיות ברגע, להיות בקשב ובחיבור, להתלהב ביחד מהאפשרויות הבלתי מוגבלות של הדמיון והיצירתיות. והכי טוב? לא צריך רקע בתיאטרון כדי להיות מעולים בזה.

בחוג נלמד כל מה שצריך לדעת כדי להיכנס לעולם האלתור ולהרגיש בנוח על הבמה: לבטוח בעצמנו ולאפשר ביטוי עצמי חופשי ואותנטי, להשתמש בגוף, בקול ובשפה כדי לברוא בן-רגע עולמות שלמים וחד פעמיים

מנחה: אמיר עצמון, מהמורים המנוסים והמקצועיים בארץ, מלמד ומופיע בתיאטרון מאולתר כבר חמש עשרה שנים. מלבד עבודתו כמורה לאימפרוב, הוא גם מטפל בדרמה וגם מתרגם, עורך ומחבר של ספרות פסיכואנליטית.

רכזת החוג: הלל בן מנחם (שנה א'), 058-5665117, hallelbenmen@gmail.com

עלות: 250 ₪ לסטודנטים, 350 ₪ לבוגרים

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם