בוגריםמלגת גרייספילד לבוגרים ע"ש דונלד ל' סולומון

מלגת גרייספילד היא מלגה עבור בוגרות ובוגרי המרכז האקדמי שלם הזקוקים לסיוע כלכלי, וכן לזמן ולמקום שבו יוכלו לחקור, לפתח, לכתוב, ליצור ולעשות עוד צעד בדרך להגשמת חזונם המקצועי. המלגה תינתן בעבור לימודים ו/או כתיבה מקצועית לבוגרות ובוגרים המצויים בשלב שבו ניתן להצביע על רצינותם, הצטיינותם ותרומתם לכלל החברה.

המלגה תזכה את המלגאים בדמי תמיכה של עד 10,000 ₪ ובתוכנית אירוח בת שבועיים שתתקיים במרכז האקדמי שלם, בתאריכים 15-4 בספטמבר 2022, ותכלול: חלל עבודה, שירותי משרד, שירותי ספרייה, כיבוד וארוחות, הרצאות, שימוש בשירותי מרכז הכתיבה, היוועצות עמיתים וחברותא של בוגרות ובוגרים החולקים את המלגה.

הפרטים המלאים וקישור להגשת המועמדות בקול הקורא המצורף.

הגשת המועמדות הסתיימה לשנה זו. הגשת המועמדות למלגת גרייספילד 2023 תיפתח בחודש מאי 2023.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם