רשת הבוגרים 2022 – גיוס לקרן הבוגרים

כמדי שנה אנחנו פונים אליכם על-מנת להיות שותפים (גם פיננסית) ברשת הבוגרים של המרכז האקדמי שלם.

קרן הבוגרים הוקמה על-ידי בוגרי שלם עבור בוגרי שלם. בשנה החולפת הכסף שתרמתם שימש לפעילויות ולכינוסי בוגרים, לסיוע במיזמי בוגרים, לצבירה ולהשקעה בקרן ובתמיכה כלכלית לבוגרים ובוגרות הזקוקים לכך.

בעזרתכם ובעזרת התרומה שלכם נוכל להמשיך לתמוך בכם, חברי רשת הבוגרים של המרכז האקדמי שלם, ולפתח את פעילויות הרשת. אליכם יצטרפו, כמו תמיד, פילנתרופים רחבי לב אשר יתרמו מכספם לקרן.

גם השנה אנחנו מזמינים אתכם לתרום.

noun_Donate_light

לתרומה ללא תמורה

לביצוע התרומה הזינו כאן את הסכום ואת פרטי כרטיס האשראי ותבוא ברכה על ראשכם.

סכום תרומה


פרטים אישיים

noun_Gift_light

לרכישת תשורות

מוזמנות ומוזמנים גם לתרום וגם לרכוש תשורה (אחת או יותר) עבורכם או עבור חברים ומשפחה. כל התשורות מבוססות על היכולות היצירתיות והמקצועיות של הבוגרות, הבוגרים, ואנשי הסגל.

ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי (מוכוון אימפקט)
עם ניר לבנברג
250 ₪ נותר פריט 1
שעת ייעוץ פרטנית בבניית אסטרטגיה לעמותות, ארגונים חברתיים או יוזמות: עזרה באפיון, חידוד החזון והמטרות, בניית תכנית עבודה, תקציב, יצירה ופיתוח של מודל כלכלי בר-קיימא (עסקים חברתיים), שיתופי פעולה וחיבור לגורמים תרבותיים וחברתיים בירושלים.
ייעוץ בכתיבת קו"ח והכנה לראיונות עבודה
עם אלירז אברמוביץ'
150 ₪ אזל מהמלאי
מפגשי ייעוץ אישיים (1:1) עם אלירז, מנהלת משאבי אנוש ב-Lightricks, בכל נושא הקשור ל-HR: מכתיבת קורות חיים ועד הכנה לראיונות עבודה.
עזרה פרקטית בהתמודדות עם בירוקרטיה
עם חנה רובינשטיין
120 ₪ אזל מהמלאי
צריכים להתעסק עם ארנונה, ביטוח לאומי, תיאום מס או בקיצור – כל מה שממש לא מתחשק לכם לטפל בו ואתם מדחיקים אותו? חנה מוכנה לעזור בטיפול בירוקרטי אחד לבחירתכם/ן.
אימון רוחני־טרנספרסונלי בשיטת מסע הגיבור
עם גל רוזנברג
200 ₪ נותרו 2 פריטים
בואו לקבל טעימה ראשונה ממסע־הגיבור האישי של כל אחד ואחת מכם: להבין באיזה שיעור נִשמתי אתם נמצאים כרגע, מה הדרקון שניצב מולכם, ואיך לעבור בהצלחה לשלב הבא במשחק־המחשב הזה שנקרא "החיים עצמם". שימו ❤️! המפגש מהווה הצצה בת כשעה לתהליך־עומק, שאורך בדרך כלל בין 8 ל־12 מפגשים. מוזמנים להביא אתגר ספציפי בחייכם שבא לכם לבחון אותו מזווית, ובכן, מעט שונה ממה שהייתם רגילים עד כה...
הספר "עולמו של דנטה"
עם ד"ר ליאון יעקובוביץ' עפרון
65 ₪ אזל מהמלאי
ספרו של ד"ר ליאון יעקובוביץ' עפרון עולמו של דנטה עם הקדשה אישית לרוכש התשורה.
זיקוק־תוכן לעסקים
עם גל רוזנברג
200 ₪ נותר פריט 1
בין אם אתם רוצים להקים מיזם או עסק חדש, או לקחת אותם לשלב הבא – עם גל תוכלו "לפצח" את הדי־אן־איי העסקי שלכם, וכך להבין בדיוק מה עליכם לעשות, לכתוב ולשדר על מנת למשוך אליכם את קהל־היעד שאיתו א-ת-ם רוצים לעבוד. המפגש אורך כשעה, ובסופו תצאו עם מסמך קצר שעונה על 3 שאלות מהותיות שכל בעל עסק או מיזם צריך לדעת לענות לגבי עצמו. זיקוק נעים!
סדנת כתיבה בהשראת דליה רביקוביץ
עם נועה שורק
400 ₪ נותר פריט 1
בסדנה בת שעה וחצי נקרא וננתח עם נועה כמה משיריה של דליה, נבחן מאפיינים מיוחדים של שירתה ונכתוב בהשראתה דרך תרגילי כתיבה. ניתן לרכוש את התשורה כסדנה לקבוצה.
טיפול שיאצו
עם יובל הרוש
100 ₪ אזל מהמלאי
שיאצו הוא טיפול במגע המרגיע את הגוף ומשפיע על התודעה מתוך תפיסה הוליסטית כי השניים מחוברים. המפגש עם יובל יכלול שיחה קצרה ועיסוי של כ-40 דקות בביתו הנחמד שברחביה. *יובל עדיין לא סיים את ההסמכה כמטפל שיאצו אך מעיד שהטיפולים נעימים ובריאים.
עותק כיס של "הקומדיה האלוהית" משנת 1864
עם ד"ר ליאון יעקובוביץ' עפרון
250 ₪ נותר פריט 1
עותק כיס של הספר הקומדיה האלוהית של דנטה אליגיירי משנת 1864 (תקופת איחוד איטליה). גודלו של הספר כעשרה סנטימטרים, כתוב באיטלקית כמובן, וללא תרגום.
ייעוץ בעיצוב מפגשים חינוכיים וחוויתיים
עם מיכאל שוורץ
120 ₪ נותר פריט 1
אם אתם מתכננים אירוע חינוכי או תרבותי לתלמידים, למשתתפים או לצוותים שלכם, אתם מוזמנים להתייעץ עם מיכאל – מפגש בן שעה וחצי של קריאייטיב, פיתוח קונספט ופורמט, אופליין ואונליין.
פגישת ייעוץ לזוגות לקראת חתונה
עם רבקה ארביב
200 ₪ נותר פריט 1
לזוגות שרוצים להתמסד ומבולבלים מהמציאות המסועפת ומההשלכות (ידועים בציבור? נישואין בארץ? בחו"ל? הסכם ממון? טקס מסורתי?) – פגישה אינפורמטיבית בת כשעה וחצי, שבה נענה על כל השאלות (אפילו כאלה שלא ידעתם שיש לכם), וכך תבינו מהי הדרך הנכונה לחופה עבורכם. אפשר לרכוש כמתנה לזוג האהוב עליך!
סיור בעקבות ההיסטוריה של האופניים בתל אביב
עם אבינועם אדרי
600 ₪ נותר פריט 1
סיור סביב ההיסטוריה של רוכבי אופניים, שבילי אופניים ותשתיות תחבורה מראשית ימי המנדט הבריטי ועד שנות החמישים. בסיור אבינועם ייגע במקום של אופניים בתור כלי תחבורה באותה התקופה, קונפליקטים עם משתמשי דרך אחרים והתשתית התחבורתית באותה התקופה. מתאים לקבוצות חינוכיות, סיור גיבוש לעבודה, למשפחות וליחידים (עד 30 איש).
ייעוץ משכנתא
עם אלון תובל
3000 ₪ אזל מהמלאי
מפגש ייעוץ עם אלון, אישי או זוגי, למשכנתא חדשה או מיחזור של משכנתא קיימת, ליווי התהליך וקבלת הצעות מהבנקים.
איך להתחיל לחפש עבודה בהייטק
עם אלירז אברמוביץ'
100 ₪ נותרו 8 פריטים
סדנה בקבוצה קטנה עם אלירז, מנהלת משאבי אנוש ב-Lightricks, על תהליכי האיתור, ההכנה ומציאת העבודה בעולם ההייטק. עד עשרה משתתפים בסדנה.
שיחת ייעוץ על מעבר ממדעי הרוח להייטק
עם שאול עזריאל
30 ₪ נותרו 14 פריטים
איך עוברים ממדעי הרוח להייטק? מה זה אומר לעבוד עם דאטה? שאול ישמח לשתף אתכם בחוויות ובתובנות שלו במהלך השנה וחצי האחרונות מתחום הדאטה אנליסיס. בשיחה נדבר על עבודה בעולם העסקי ובהייטק, ניגע בנושאים רלוונטים כגון תחומי ידע נדרשים, מה מעסיקים מחפשים וכמובן ציפיות שכר ותנאים. בשיחה נשתף ביתרונות (ובחסרונות!) של מעבר מרוח להייטק, וכיצד מגיעים דווקא לתחומים בתעשייה שהם באורנטצייה טכנלוגית מובהקת.
תרגום מסמכים מעברית לאנגלית
עם שרה גוגנהיים
50 ₪ נותרו 2 פריטים
שרה מציעה את שירותי התרגום שלה עבורכם לתרגום מסמכים קצרים (עד עמוד אחד או 250 מילים) מעברית לאנגלית. אפשר גם להפך. מימוש התשורה ייעשה בתיאום מראש עם שרה.
סיור ליקוט חורפי
עם אבישג וירט שלום
60 ₪ נותרו 14 פריטים
סיור ליקוט חורפי בהפקה ובהדרכה של אבישג. בסיור נלמד על צמחי מאכל, על אופן הבישול או הטיפול בהם, נלמד להבחין בין משפחות צמחים, נלקט, נבשל ונאכל יחד, ונקבל כלים ללימוד ליקוט עצמאי. מועד הסיור ייקבע עם אבישג בהמשך בתיאום עם כלל רוכשי התשורה. ילדים יוכלו להצטרף בעלות של 15 ש"ח.
סיוע בהגשת החזרי מס
עם רותם שמוש
125 ₪ אזל מהמלאי
רותם מציע לכם סיוע בהגשת החזרי מס לשכירים, מתחילת התהליך ועד סופו: מבדיקת זכאות, דרך הגשת הבקשה להחזר ועד קבלת האישור והכסף המיוחל. ***הגשת הבקשה רלוונטית עד 6 שנים אחורה (כלומר החל מינואר הקרוב תתייחס לשנים 2021-2016). רכישת התשורה מקנה סיוע בבקשת החזר מס עבור שנת מס אחת.
פגישת ייעוץ אישית על שיווק
עם רחלי דויטש
150 ₪ אזל מהמלאי
מתישהו (כנראה אתמול) הייתן צריכות להלהיב מישהו על משהו. בין אם זה העסק שלכן, או המיזם שלכן, או דווקא הפרויקט שאתן רוצות לשווק למנהלת. אז מאיפה מתחילים לספר את הסיפור? בואו נדבר על זה ונחשוב מה יעזור לכם לעשות את מה שהייתם צריכים לעשות (אתמול), ובאיזו שפה להשתמש בלי להרגיש שאתם משתמשים במילים של אחרים.
שיעור פרטי עם אריק סדן
עם פרופ' אריק סדן
110 ₪ אזל מהמלאי
שיעור אישי חד-פעמי של 45 דקות, ברמת מתחילים או מתקדמים, במלטזית, צרפתית או גרמנית – לבחירת רוכש התשורה.
הספר "האפולוגיה של מנדלסון"
עם ד"ר אלי שיינפלד
65 ₪ אזל מהמלאי
ספרו של ד"ר אלי שיינפלד האפולוגיה של מנדלסון: הולדת הפילוסופיה היהודית המודרנית עם הקדשה אישית לרוכש התשורה.
"הגיונות" של דקארט + יין בורדו
עם ד"ר אלי שיינפלד
21000 ₪ נותר פריט 1
ד"ר אלי שיינפלד מציע לרכישה את הספר הגיונות של רנה דקארט + יין בורדו

פרטים אישיים

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם