גאלה 2024 – גיוס לקרן הבוגרים

כמדי שנה אנחנו פונים אליכם על-מנת להיות שותפים בקרן הבוגרים של המרכז האקדמי שלם, קרן שהוקמה על-ידיכם ועבורכם.  בשנה החולפת הכסף שתרמתם שימש לסיוע ותמיכה בבוגרות ובוגרים, ובעקבות מלחמת 'חרבות ברזל' כמעט כל כספי הקרן נוצלו.

בעזרתכם ובעזרת התרומה שלכם נוכל להמשיך לתמוך בכם, חברי רשת הבוגרים של המרכז האקדמי שלם, ולשמש עבורכם רשת ביטחון. אליכם יצטרפו, כמו תמיד, פילנתרופים רחבי לב אשר יתרמו מכספם לקרן ויוסיפו שקל על כל שקל שתתרמו.

לרכישת כרטיס לגאלה

כספי הכרטיס שתרכשו יועברו ישירות לקרן הבוגרים. מינימום לכרטיס – 25 ₪, מקסימום – כרוחב לבכם.  הזינו כאן את הסכום ואת פרטי כרטיס האשראי ותבוא ברכה על ראשכם.

סכום תרומה


פרטים אישיים

noun_Donate_light

לתרומה ללא תמורה

לביצוע התרומה הזינו כאן את הסכום ואת פרטי כרטיס האשראי ותבוא ברכה על ראשכם.

סכום תרומה


פרטים אישיים

סכום תרומה


פרטים אישיים

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם