קהילה וחברהספריית השביל

ספר למסע

פרויקט "ספריית שביל" הוקם כדי לאפשר להולכים בשביל ישראל חוויה תרבותית ארץ-ישראלית עמוקה ומשמעותית יותר. ישנן 18 ספריות הפרושׂות מדן ועד אילת ובהן שלל ספרים, והן מתוחזקות פעם בכמה חודשים על ידי צוות הספרייה. צוות הספרייה מורכב ברובו מסטודנטים של המרכז האקדמי שלם וכלל הצוות פועל בהתנדבות.

היקף המיזם

העבודה המרכזית של המתנדבים היא לצבוע ספריות חדשות, לצאת לשטח פעם במספר חודשים ליום או יומיים ולתחזק כל ספרייה בשטח, וכן לאסוף תרומות של ספרים, ולצד זאת, הפרויקט כולל יוזמה ופיתוח ומובל כולו על יסוד זה.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם