קהילה וחברהספריית השביל

שביל ישראל הוא לא רק אתגר פיזי של טיול בטבע; הוא מסע שעובר בהיסטוריה, בארכיאולוגיה במורשת של הארץ, בחברה ישראלית ומעל לכול – זהו מסע אישי, שמאפשר לכל מטיילת ומטייל להביט פנימה, להתמודד עם אתגרים, להגדיר גבולות ולגבש זהות.

בשנת 2015 הקמנו יחד עם רשות הטבע והגנים ועם "נפגשים בשביל ישראל" את ספריית השביל – 18 נקודות שפזורות לאורך שביל ישראל, שמהן אפשר לשאול ספרים, לקרוא, ולהחזיר בנקודת אחרת.

רצינו לתרום את חלקנו למפעל הישראלי החשוב הזה, ולאפשר להולכים בשביל חוויה עמוקה ומשמעותית יותר. לכן, אפשר למצוא בספריות שלנו לא רק ספרים, אלא גם דפי מקורות ומחברות "טיפים", עם עצות קצרות הקשורות לסביבה הטופוגרפית שבה נמצאת הספרייה.

פעמיים בשנה סטודנטים שלנו יוצאים לשביל לבדוק את העמדות, לרענן אותן ולחדש את היצע הספרים. לא פעם הם מגלים בספרייה גם כתבי יד, שירים וסיפורים, שנכתבו ע"י שביליסטים במהלך המסע.

למפת ספריות השביל

לערכת שלם בשביל ישראל

לפרטים נוספים, לתרומה ולהרשמה:

תום מיטלמן, 055-227-6706, tommit333@gmail.com

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם