קהילה וחברהכפר הסטודנטים

לא רחוק מהקמפוס שוכן כפר, כפר סטודנטים

כפר הסטודנטים בארמון הנציב הוא שיתוף פעולה בין המרכז האקדמי שלם, בני עקיבא ,קהילת "בית ישראל" ומרכז לקידום צעירים בירושלים. במרחק הליכה מהקמפוס, חברי הכפר מתגוררים בשכונת ארמון הנציב. הכפר מבקש ליצור קהילה אכפתית, מגוונת ומחוברת לשכונה שבה היא נמצאת מתוך אמונה שההשפעה הרבה ביותר שלנו ועלינו נמצאת בסביבת הבית. אפשר להתנדב במגוון תחומים ומסגרות. כמו כן, מתקיימים ערבי כפר של שיח, לימוד ופשוט כיף.

לפרטים נוספים ולהרשמה:

משה גרוס, 052-311-4645, [email protected]

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם