חוויההתוכנית לפוליטיקה אמריקנית בוושינגטון

אנחנו מטפסים על הרים. וגם על גבעת הקפיטול

מנהיגי המחר של ישראל חייבים להבין את הפוליטיקה. האמריקנית. לא, זאת לא טעות.

המערכת הפוליטית ותהליכי החקיקה בארצות הברית, הקווים המפלגתיים, ההיסטוריה של הברית בין ישראל לארצות הברית והאתגרים הניצבים בפני הפעילים האמריקנים למען ישראל – כל אלו הם נושאים חיוניים עבור מי שרוצה להשתלב בעולם הדיפלומטיה, בעולם היחסים הבין־לאומיים ובמגזר הציבורי.

מפגש עם האחות הגדולה

הסטודנטים שייבחרו לתוכנית ההיכרות עם הפוליטיקה האמריקנית ילמדו בקורס מיוחד הכולל דיונים בסמינרים תוך אירוח דוברים בולטים בתחום. אבל ללא ספק, שיאה של התוכנית הוא הביקור בוושינגטון, שבו ישתתפו הסטודנטים בכנס המדיניות של איפא"ק, יצטרפו לישיבות בגבעת הקפיטול וייפגשו עם קובעי מדיניות חוץ ועם ארגונים ופעילים פרו־ישראליים נוספים מכל רחבי הקשת הפוליטית. התוכנית אינה מסתיימת בוושינגטון. הסטודנטים ייהנו מתמיכה ומסיוע בחיפוש אחר התמחויות ומשרות רלוונטיות גם לאחר שיחזרו לארץ.

מבטיחים לכם חוויה ייחודית

הלימודים בשלם הם חוויה אינטלקטואלית וחברתית יחידה במינה, המתרחשת גם בכיתה וגם מחוצה לה. ניקח אתכם למסע במקומות הפחות מוכרים בחברה הישראלית, נטוס להודו, לסן פרנסיסקו ולוושינגטון, ויחד נגבש קהילה לומדת ופעילה, שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בישראל.

מתעניינים בלימודים אצלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יום פתוח 14.2.20

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

כדי להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום הפתוח: להשתתף בשיעורים מרתקים, לשאול את הסטודנטים על החוויה שלהם, לשמוע מהבוגרים על פיתוח קריירה וליהנות מאווירה ייחודית של קהילה לומדת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד