אודותהסגל

נעמה שלום

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר נעמה שלום היא חוקרת של תרבות הודו העתיקה, המלמדת בתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם.

ד"ר שלום היא בעלת תואר דוקטור בלימודי המזרח מאוניברסיטת אוקספורד, ועיקר מומחיותה הוא באפוס הסנסקריטי "מהבהרטה". היא הייתה מרצה בכירה באוניברסיטת או-פי ג’ינדל גלובל ליד ניו דלהי, והייתה חברה בצוות האקדמי שהקים את 'בית הספר ללימודים ליברליים ומדעי הרוח' במוסד זה. ספרה, Re-ending the Mahābhārata,  יצא לאור בבית ההוצאה של אוניברסיטת ניו יורק.

פרטים

פרסומים נבחרים

Re-ending the Mahābhārata; a Study of the Rejection of Justice (Dharma) in the Sanskrit Epic, SUNY Series in Hindu Studies (New-York: University of New York Press, 2017).

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן