אודותהסגל

תמר עילם גינדין

התוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם

ד"ר תמר עילם גינדין היא בלשנית המתמחה בשפות איראניות ובאיראן הקדומה והמודרנית. היא עמיתת מחקר במכון מאיר ומרים עזרי לחקר איראן והמפרץ הפרסי באוניברסיטת חיפה, מרכזת הפרויקט הבינלאומי של מילון הפרסית האמצעית, חוקרת ראשית בפרויקט מיפוי איזוגלוסות במסגרת מענק מינרווה של מכון מקס פלאנק, ומרצה במרכז האקדמי שלם.

ד"ר עילם גינדין היא בעלת תואר דוקטור בבלשנות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא פרסמה ספרים אחדים –  בהם "הטוב, הרע והעולם: מסע לאיראן הטרום-איסלאמית" (אוניברסיטה משודרת, 2011) ו"מגילת אסתר: מאחורי המסכה" (זרש, 2015) – ומחברת יומן הרשת "עברית וחיות אחרות".

פרסומים נבחרים

The Early Judaeo-Persian Tafsīr of Ezekiel, vol III: Grammar (forthcoming with The Austrian Academy of Sciences).

The Early Judaeo-Presian Tafsīrs of Ezekiel: Text, Translation and Commentary, vol. II: Translation (Vienna: The Austrian Academy of Science, 2007).

The Early Judaeo-Presian Tafsīrs of Ezekiel: Text, and Commentary, vol. I: Text (Vienna: The Austrian Academy of Science, 2007).

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

15.06  |  15:30-08:30

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי