אודותהסגל

תמר מרין

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר תמר מרין היא סופרת וחוקרת ספרות. היא עמיתת מחקר בתוכנית למגדר באוניברסיטת בן גוריון, ומלמדת בסמינר הקיבוצים ובתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם.

ד"ר מרין היא בעלת תואר דוקטור בספרות עברית מאוניברסיטת תל אביב. היא לימדה באוניברסיטת תל אביב, ולאחר מכן הייתה מרצה אורחת לספרות עברית וישראלית באוניברסיטת נורת’ווסטרן. רומן הביכורים של מרין, "ילדים" (2015), זיכה אותה בפרס שרת התרבות בתחומי היצירה הספרותית, ורשימות ביקורת הספרות שפרסמה במהלך השנים בעיתון "הארץ" זיכו אותה בשנת 2014 בפרס ברנשטיין בתחום הביקורת.

פרטים

פרסומים נבחרים

Spoiling the Stories: The Rise of Israeli Women’s Fiction (forthcoming from Northwestern University Press)

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

15.06  |  15:30-08:30

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי