אודותהסגל

אל"מ (במיל') רוני ינאי

התוכנית ללימודים הומניסטיים

אל"מ (במיל') רוני ינאי הוא מרצה בלימודי מנהיגות במסגרת התוכניות ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם. רוני ינאי שימש כראש מערך המבצעים המיוחדים באגף המודיעין. לאחר השחרור משרות בטחוני הוביל את הפעילות הבינלאומית של חברת טלקומוניקציה ישראלית גלובלית ולאחר מכן פנה לייעוץ באסטרטגיה, מנהיגות וצמיחה ארגונית במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי. ינאי היה במשך 10 שנים יו"ר הוועד המנהל של תל"י, הקרן שמטרתה לפתח, לקדם ולהעשיר את החינוך היהודי-ציוני במערכת החינוך הממלכתית בישראל, והוא המייסד של מספר תוכניות הסתגלות לפורשי מערך המבצעים המיוחדים. בזמנו הפנוי הוא מנגן כסקסופוניסט בהרכבי ג'אז.

הוא בעל תואר ראשון במתמטיקה ופילוסופיה, תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הארוורד וכן תואר שני בפילוסופיה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב.

פרטי התקשרות

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם