אודותהסגל

ד"ר צמרת לוי-דפני

התוכנית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם

ד"ר צמרת לוי-דפני היא מרצה בבית הספר לתלמידי חו"ל על שם רוטברג באוניברסיטה העברית בירושלים ובחוג ללימודי המזרח התיכון והאסלאם במרכז האקדמי שלם. היא שימשה כמנהלת "פורום תורכיה" במכון ון ליר ופרסמה מאמרים רבים, הן במסגרות אקדמיות הן עבור הקהל הרחב, בנושאי תרבות ופוליטיקה תורכית. בנוסף משמשת לוי-דפני באופן תדיר כפרשנית בעיתונות הישראלית והבינלאומית ומעבירה קורסים על תורכיה המודרנית והמזרח התיכון. בין היתר היא הרצתה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, במרכז הבינתחומי הרצליה ובאוניברסיטה הפתוחה.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם