אודותהסגל

יהונתן גבעתי

התוכנית ללימודים הומניסטיים

פרופ' יהונתן גבעתי הוא פרופסור בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, בעל הקתדרה למשפטים על שם סילבן מ' כהן וחבר במרכז לחקר הרציונליות ובמרכז למחקרים אמפיריים של קבלת החלטות והמשפט של האוניברסיטה. הוא גם מרצה לכלכלה בתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם.

מחקרו של פרופ' גבעתי מתמקד בניתוח כלכלי של המשפט, במיוחד בדיני מיסים, אכיפת החוק ורגולציה . הוא קיבל את הדוקטורט שלו בכלכלה מאוניברסיטת הרווארד בשנת 2013, ואת הדוקטורט שלו במשפטים מאותה אוניברסיטה בשנת 2011.

אתר אישי

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן