אודותהסגל
emanuel-navon for site

ד"ר עמנואל נבון

התוכנית ללימודי אסטרטגיה, דיפלומטיה וביטחון

ד"ר עמנואל נבון הוא מרצה ליחסים בינלאומיים באוניברסיטת תל אביב, באוניברסיטת רייכמן ובתוכנית לאסטרטגיה, דיפלומטיה וביטחון במרכז האקדמי שלם. ד"ר נבון הוא מחברם של ארבעה ספרים ועשרות מאמרים, ומכהן כעמית בכיר בפורום המדיניות "קהלת" וכפרשן בכיר ב- i24News, ערוץ חדשות בינלאומי הממוקם בישראל.

בעברו שימש נבון ראש התוכנית למדעי המדינה ותקשורת במכללה החרדית בירושלים שותף מייסד של קבוצת הייעוץ נבון-לוי, אשר קידמה פרויקטים ישראליים בתחום החקלאות והאנרגיה באזור אפריקה שמדרום לסהרה, מנכ"ל של BNIC, עמותה אשר הכשירה מנהיגים עסקיים ישראליים בתחום הדיפלומטיה הציבורית, ויועץ בחברת Arttic, חברת ייעוץ אירופית מובילה המתמחה במימון מחקר ופיתוח.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם