אודותהסגל

מרדכי (מורדי) מילר

מנחה כתיבה

מרדכי (מורדי) מילר הוא סטודנט לתואר מוסמך-מחקרי בחוג למחשבת ישראל באוניברסיטה העברית בירושלים, זוכה פרס דיקן תש"ף ומלגאי בתוכנית המצטיינים לתואר מוסמך של בית הספר "מנדל" למדעי הרוח. מחקרו של מילר מתמקד בקבלת ימי הביניים, ואת התזה, בהנחיית ד"ר אבישי בר-אשר, הוא כותב על המושג "נפש הגר" בספרות הזוהר.

כיום מלמד מילר במרכז האקדמי שלם בקורס מבוא לכתיבה אקדמית, ומשמש מנחה במרכז הכתיבה. נוסף על כך הוא עוזר מחקר בפרויקט פענוח כתבי יד קבליים באוניברסיטה הפתוחה. את התואר הראשון סיים (בהצטיינות) במסלול הבינתחומי לפילוסופיה ויהדות במרכז האקדמי שלם, ושימש עוזר מחקר באוניברסיטה העברית, במכון הרטמן ובמכון ון-ליר.

פרטים

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

22.07  |  15:30-08:30

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי