אודותהסגל

הלל מאלי

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר הלל מאלי הוא מרצה בכיר לתנ"ך ותלמוד במכללה האקדמית הרצוג ובאוניברסיטת בר-אילן ומרצה בתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם. ד"ר מאלי היה עמית בתוכנית פולברייט לבתר-דוקטורנטים ו- Gruss Scholar in Residence  בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו יורק. בנוסף ד"ר מאלי התארח בחוג ללימודי יהדות של אוניברסיטת פרינסטון, וכיום הוא חבר בקבוצת המחקרThinking Rite: Towards Talmudo Mīmāṃsā המשותפת לאוניברסיטה העברית בירושלים ולאוניברסיטת היידלברג. כמו כן הוא ייסד וניהל את פרויקט "עומק השטח" למכינות קדם צבאיות את כתב העת "בית היוצר" למדריכי ירושלים. בנוסף ד"ר מאלי הוא המייסד והמנהל המוזיקלי של האנסמבל הירושלמי "ניגון ירושלמי" היוצר ומבצע מוזיקה אתנית.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם