אודותהסגל

נגה בינג

התוכנית הבינתחומית בפילוסופיה ובהגות יהודית

ד"ר נגה בינג היא חוקרת חסידות ומחשבת ישראל. היא מרצה בחוג לחינוך באוניברסיטה העברית בירושלים ובתוכנית הבינתחומית בפילוסופיה ובהגות יהודית במרכז האקדמי שלם ומנהלת את הכשרת המורים בתוכנית בארי במכון הרטמן.

ד"ר בינג היא בעלת תואר דוקטור במחשבה יהודית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. היא בעלת פוסט דוקטורט מאוניברסיטת חיפה, ושימשה מרצה במכללת דוד ילין ובמכון כרם. היא נמנית עם סגל תוכנית רביבים להכשרת מורים להוראת מדעי היהדות וחברת סגל בתוכנית שלוחי ציבור לנשים חרדיות באוניברסיטה העברית ומרצה במדרשת עין פרת. ספרה החדש, "חסידות ישראלית – בין ליטאיות לחסידות", ייראה אור בקרוב מהוצאת אוניברסיטת בר-אילן.

פרטים

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן