אודותהסגל

גילה רוקמן

מנהלת מחלקת קהילה וחברה
התוכנית ללימודים הומניסטיים

גילה רוקמן היא מנהלת מחלקת קהילה וחברה במרכז האקדמי שלם. גילה יזמה ופיתחה את הקורס "אתגרים בחברה הישראלית", הנלמד כקורס חובה בשנה א', ומפגיש את הסטודנטים, לאורך שנה שלמה, עם נקודות החיכוך הגבוהות ביותר בחברה הישראלית, כדי להכיר מקרוב את האתגרים וההזדמנויות להפוך אותה לטובה יותר. גילה גם מנהלת את סדרת אירועי "הסיפור הישראלי" ואת משלחות הסטודנטים לוושינגטון ולסן פרנסיסקו במסגרת שיתוף הפעולה בין המרכז האקדמי שלם לבין קרן קורת. נוסף על אלה, אחראית גילה על פעילויות ההתנדבות והיזמות החברתית של הסטודנטים, לרבות שמונה מיזמים המתבצעים בשיתוף פעולה עם ארגונים ירושלמיים ו-15 מועדוני ריצה של הסטודנטים.

לפני תפקידה במרכז האקדמי שלם שימשה גילה, במשך שמונה שנים, מנהלת התוכניות החינוכיות של הישיבה יוניברסיטי בישראל. במקביל לתפקידיה במרכז האקדמי שלם, מעורבת גילה במספר יזמויות חברתיות, ביניהן "מרוץ אפיקים" המסייע למשפחות עם ילדים בסיכון.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן