אודותהסגל

אריאל קופילוביץ

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר אריאל קופילוביץ הוא חוקר מקרא. הוא מרצה בחוג למקרא באוניברסיטת בן גוריון בנגב ובתוכנית ללימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם.

ד"ר קופילוביץ היה עמית פולברייט באוניברסיטת שיקגו ועמית פוסט-דוקטורט במחלקה לתנ"ך ע"ש זלמן שמיר באוניברסיטת בר-אילן, וכיום הוא עמית קרייטמן באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הוא פרסם ערכי אנציקלופדיה ומאמרים בכתבי עת אקדמיים, וספרו על תוכנית תקומת ישראל של הנביא יחזקאל ייצא לאור בשנה הבאה בהוצאת גורגיאס.

פרטים

קורסים

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם