אודותהסגל

אנדי גרמן

התוכנית ללימודים הומניסטיים

ד"ר אנדי גרמן הוא חוקר פילוסופיה של יוון העתיקה, חבר סגל במחלקה לפילוסופיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ומרצה בתוכנית הבינתחומית בפילוסופיה ובהגות יהודית במרכז האקדמי שלם.

ד"ר גרמן נולד והתחנך בארה"ב, ועלה ארצה בשנת 1994. את תואר הדוקטור קיבל ב-2011 מאוניברסיטת בוסטון, לאחר כתיבת עבודת דוקטורט על התודעה העצמית בהגותם של אפלטון והגל בהנחייתו של פרופ' סטנלי רוזן. תחומי ההוראה והמחקר שלו הם ההגות היוונית העתיקה, ההגות הגרמנית של המאות התשע-עשרה והעשרים וקשרי הגומלין ביניהן. ד"ר גרמן הוא עורך הספר Knowledge and Ignorance of Self in Platonic Philosophy (הוצאת Cambridge, 2018) ומאמריו התפרסמו, בין היתר, בכתבי העת Review of Metaphysics  ו-Polis ו-The British Journal of the History of Philosophy. כעת הוא עוסק בכתיבת ספר על טבע וחירות בהגותו של אפלטון.

פרטים

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

הרשמה ליום המיון

15.06  |  15:30-08:30

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי