אודותהסגל
Alon-Levkowitz for site

ד"ר אלון לבקוביץ

התוכנית ללימודי אסטרטגיה, דיפלומטיה וביטחון

ד"ר אלון לבקוביץ הוא ראש החוג למדעי החברה והאזרחות במכללה האקדמית בית ברל ומרצה בתוכנית לאסטרטגיה, דיפלומטיה וביטחון במרכז האקדמי שלם. נוסף על כך הוא מרצה בחוג ללימודי אסיה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר לבקוביץ הוא מומחה למדיניות החוץ והביטחון של מדינות מזרח אסיה וליחסי החוץ שלהן עם המזרח התיכון, וכן מומחה בלימודי דמוקרטיה ואזרחות בישראל.

הוא מחברו של הספר קוריאה: היסטוריה ופוליטיקה (2003) ושל מאמרים רבים על בקרת נשק במדינות אסיה, על פרשות הנוגעות למזרח התיכון, על מדיניות ארה"ב באסיה ועוד. אפשר למצוא מאמרים נוספים שכתב באתר האינטרנט שלו.

פרסומים נבחרים

אלון לבקוביץ קוריאה: היסטוריה ופוליטיקה. תל-אביב (2003)

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם