קריירהניהול דפי פייסבוק: מיומנויות בסיס

כיום, כמעט לכל עסק או ארגון יש נוכחות ברשתות החברתיות. לעתים חלק מדרישות התפקיד יהיו תפעול חלקי או מלא של דף הפייסבוק העסקי, ועל כן כדאי שתכירו את מיומנויות הבסיס שלו.

כיצד לפתוח דף עסקי בפייסבוק?

כאן תמצאו מדריך מפורט לפתיחת דף עסקי בפייסבוק. מתלבטים אם פייסבוק היא הזירה הנכונה עבורכם והאם כדאי לפתוח דף עסקי או קבוצה? כאן תמצאו תשובות גם לשאלות אלה.

איך עובד האלגוריתם של פייסבוק?

כיצד מחליט פייסבוק איזה פוסטים נראה בפיד ואיך זה אמור להשפיע על אסטרטגיית ניהול הדף העסקי שלי? כאן תמצאו מפתח לתשובות. וגם כאן.

איך לפתוח במסע פרסום בפייסבוק?

ניתן לקדם תכנים בפייסבוק בתשלום וגם ליצור קמפיינים להזרמת אנשים אל מאמרים או דפי נחיתה. כאן תמצאו מדריך מפורט להעלאת קמפיין לפייסבוק.  כדי שקמפיין פייסבוק ימטב את עצמו ויהיה יעיל, כדאי להכיר אסטרטגיות וטיפים מקצועיים לקידום ממומן חכם. כאן תמצאו טיפים כאלה.

איך נכון לנהל דף פייסבוק עסקי?

ניהול דף עסקי הוא מלאכה מאתגרת מאוד. מאמרים אלו ייתנו לכם הכוונה מקצועית בתחום:

  1. איך לבנות תכנית משחק חכמה בפייסבוק?
  2. שיווק ברשתות חברתיות: שוק של תן, תן, תן וקח
  3. איך לנהל דף פייסבוק עסקי בזמן משבר בטחוני?
  4. איך לגרום למשתמשים לשתף תכנים?
  5. איך להוציא את המקסימום מהפוסט שלכם?

אין תחליף לעבודה בשטח: יש לזכור שכל המדריכים אינם מהווים תחליף לניהול בזמן אמת ומדידת התוצאות של הדף שלכם בפועל. כל דף בונה לעצמו קהל אחר שמגיב באופן שונה לתכנים. כדאי למדוד את הצלחת התכנים לפחות אחת לחודש ולבדוק אילו תכנים הצליחו יותר ואילו פחות.

את ביצועי הדף תוכלו למצוא בלשונית 'נתוני שימוש' הנמצאת בשורה העליונה של דף פייסבוק עסקי:

FB example

המדדים המרכזיים שעליכם לבחון הם:

א.      מה הייתה התפוצה האורגנית של הפוסט? נתון זה משקף עד כמה פייסבוק חשב שהפוסט רלוונטי לקהלי היעד. רק פוסט שהקהל מתחיל להגיב אליו זוכה להמשך תפוצה.

ב.      מה הייתה המעורבות (engagement) של הקהל? כמה הקליקו על הפוסט, לחצו בו על כפתור, שיתפו אותו, הגיבו אליו או הוסיפו לו רגש? נתון זה מודד עד כמה נגעתם באופן עמוק בקהלי היעד שלכם.

כהמשך למסרים השיווקיים של הדף ובהתאם לתוצאות שמדדתם – בנו את תכנית התוכן לחודש הבא. למידה מן העבר תאפשר לכם התקדמות והתאמה טובה יותר של התכנים שאותם אתם מעלים, וכך תגדיל את החשיפה שלכם לקהל היעד.

מתעניינים בלימודים?

דברו איתנו

המרכז האקדמי שלם מעניק תואר ראשון דו־חוגי למצטיינים שמחפשים חוויה אינטלקטואלית וחברתית ייחודית ושואפים לאזרחות פעילה ומשפיעה בחברה הישראלית. נשמע טוב? כדאי שנדבר.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

הרשמה ליום המיון

18.08  |  14:00-08:00

יום המיון כולל מבחן המעריך כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, משימת כתיבה ודיון קבוצתי. מועמדים שעברו בהצלחה את שלושת השלבים הללו יזומנו לריאיון אישי.
ההשתתפות ביום המיון הינה בהזמנה בלבד.

מצטיינים? השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם כל הפרטים

* יום המיון יתקיים במתכונת דיגיטלית. במידה שנוכל לקיימו פיזית, נודיע על כך מראש.
* אנחנו לא דורשים פסיכומטרי

ביקור בשלם

בואו להכיר אותנו קצת יותר

כדי שתוכלו להכיר אותנו באמת, אתם מוזמנים להצטרף ליום שגרתי אצלנו. בואו להרגיש אותנו בלי תיווך: היכנסו לשיעור*, שוחחו עם הסטודנטים בהפסקות ובדקו אם אנחנו "מרגישים" לכם נכון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הביקור בשיעורים הינו בתיאום מראש בלבד

יום פתוח דיגיטלי

25.06  |  20:00-17:00

בואו לחוות איך זה ללמוד אצלנו

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ליום פתוח דיגיטלי: להרגיש איך זה ללמוד אצלנו, להכיר את תוכנית הלימודים, להבין איך התואר שלנו יכול להביא אתכם למקומות מדהימים ולשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן